Zmrzlinovač DELLA CASA

V naší prodejně Meks Červenák jsme pro vás připravili produkt v podobě zmrzlinovač Della Casa.

643180.jpg

Léto, to jsou příjemné teploty, koupání, dovolená, prázdniny, osvěžující nápoje a samozřejmě zmrzlina. Bez ní si teplé měsíce dokáže představit jen málokdo. Jenže není zmrzka jako zmrzka. Vepřová želatina, umělá dochucovadla, palmáč, smetany minimum… Průmyslově vyráběné zmrzliny jsou většinou plné chemie a náhražek. Že vám nechutnají? Že se bojíte je dát dětem? Se zmrzlinovačem si připravíte takovou, jaká vám chutná. A bez éček a levnější než ze supermarketu!

643180-fun2.jpg

643180-fun3.jpg

Jak na to? Nádobu zmrzlinovače namrazíte, připravíte směs podle přiloženého receptu, vlijete do nádoby a 15 až 20 minut promícháváte. Nic víc. Tímto způsobem vyrobíte až 800 mililitrů zmrzliny podle svého gusta. Tedy dost na odpolední mlsání pro vás i vaše ratolesti. „Ve zmrzlinovači lze navíc připravit i skvělé ledové nápoje. Při jejich výrobě stačí promíchávat směs jen do chvíle, než získá konzistenci koktejlu,“ radí tescomácký šéfkuchař Pavel Šnajdr.
Na dílenském zpracování jsme si dali, jak je u nás pravidlem, záležet. Vnější plášť zmrzlinovače je z odolného plastu, mrazící nádoba, která se dá vyjmout, zase z hliníku. Do mrazáku se tak dá nádoba vkládat samostatně, což je skvělé pro úsporu místa. Jistě oceníte i replica orologi cartier velkorysý nalévací otvor ve víku, a tak není potřeba ho při doplňování surovin sundávat. Součástí balení jsou i originální recepty našich kuchařů, mimo jiné na báječnou smetanovou, avokádovou nebo jogurtovou zmrzlinu s mangem a zázvorem.

A ještě pro vás máme skvělý tip na závěr: pro uchování zmrzliny se výborně hodí naše zdravé dózy do mrazničky PURITY ze špičkového materiálu pro zdravotnictví. Dózy jsou elastické, snadno se otevírají i zavírají a dokonale těsní. Zmrzlina v nich bude jako v bavlnce!